• 12 KWIETNIA 2021

  Zgłoś się na staż do Fundacji Dom Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnicy

  OGŁOSZENIE Zarząd Fundacji Dom Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnicy zatrudni stażystę za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach Wymagania: -wykształcenie wyższe; -umiejętność obsługi komputera; -współpraca w zespole; -sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków. Oferujemy: Staż na stanowisku biurowym, praca w zakresie prowadzenia projektów unijnych.                        Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.

  Czytaj dalej
  • 26 MARCA 2021
  Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

  Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

  Nasi uczestnicy mieli bardzo pracowity czas przed światami. Na warsztatach plastycznych wykazali się pomysłowością i zmysłem artystycznym. Przygotowywali zające i stroiki wielkanocne, które były ozdobami świątecznych stołów. Podczas zajęć Seniorzy rozmawiali o obchodzeniu Świąt Wielkanocnych za czasów młodości, co przywróciło wiele miłych i ciepłych wspomnień.

  Czytaj dalej
  • 17 MARCA 2021
  Święta Wielkanocne tuż tuż…

  Święta Wielkanocne tuż tuż…

  Uczestnicy projektu “Dzienny Dom Opieki Medycznej w Pierzchnicy” przygotowują się intensywnie do nadchodzących Świąt Wielkonocnych. W marcu na zajęciach terapeutycznych tworzą piękne ozdoby świąteczne: cekinowe jajka, kurki i zajączki, które wymagają precyzji, dokładności i są doskonałym ćwiczeniem sprawnościowym dla naszych uczestników jak również kartki oraz stroiki świąteczne, które mamy nadzieję zaproszą również wiosnę do domów

  Czytaj dalej
  • 16 MARCA 2021
  Przygotowanie do Niedzieli Palmowej

  Przygotowanie do Niedzieli Palmowej

  Uczestnicy DDOM na terapii zajęciowej własnoręcznie przygotowali piękne palmy na pamiątkę przybycia Jezusa do Jerozolimy. Przy pomocy terapeutki i opiekunki uczestnicy stworzyli kwiaty z krepiny ,którymi ozdobili bukszpan i gałązki z baziami. Zgodnie stwierdziliśmy, że nasze prace nadają się na konkurs na najpiękniejszą palmę.

  Czytaj dalej