• 16 LIS 20

  Fundacja poszukuje pracowników!!

  Fundacja Dom Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnicy, prowadzi rekrutacje pracowników do pracy w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Pierzchnicy,który będzie funkcjonować w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, z godne z umową nr RPSW.09.02.03.-26-0005/20-00. Poszukujemy osób na następujące stanowiska: lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, lekarza o specjalizacji w dziedzinie geriatrii i rehabilitacji, pielęgniarek,

  Czytaj dalej →
  • 22 PAŹ 20
  Zawieszenie działalności

  Zawieszenie działalności

  Informujemy, na podstawie decyzji Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 20.10.2020r. zawieszamy czasowo tj. do 30 października 2020r. działalność Dziennego Domu Pobytu oraz udzielania form wsparcia w ramach projektu pn. Aktywny i bezpieczny Senior-usługi opiekuńcze. Przyczyną jest tendencja wzrostowa zachorowań na koronowirusa w naszym województwie. Na bieżąco będziemy informować o możliwość wznowienia działań w ramach ww. projektów.

  Czytaj dalej →
  • 01 PAŹ 20
  Seniorzy nie mają czasu na nudę:))

  Seniorzy nie mają czasu na nudę:))

  Podczas warsztatów krawieckich organizowanych w ramach projektu pn. Aktywny i bezpieczny Senior-usługi opiekuńcze Seniorzy prezentują swoją pomysłowość i kreatywność projektując oryginalne torby na zakupy, poduszki.

  Czytaj dalej →
  • 01 PAŹ 20

  Wyjazd do kina

  W dniu 30.09.2020 w ramach projektu pn: Dzienny Dom Pobytu udaliśmy się z Uczestnikami do kina na seans pt: “25 lat niewinności sprawa Tomka Komendy”. Film bardzo podobał się oglądającym, wzbudził wiele emocji i dostarczył tematów do ożywionej dyskusji. Była to miła odskocznia od nudy dnia codziennego dla Seniorów i ciekawa forma spędzenie wolnego czasu.

  Czytaj dalej →
  • 01 PAŹ 20

  Wyjazd do kina na seans pt: 25 lat niewinności sprawa Tomka Komendy

  W dniu 30.09.2020 w ramach projektu pn: Aktywny i bezpieczny Senior-Usługi opiekuńcze udaliśmy się z Uczestnikami do kina na seans pt: “25 lat niewinności sprawa Tomka Komendy”. Film bardzo podobał się oglądającym, wzbudził wiele emocji i dostarczył tematów do ożywionej dyskusji. Była to miła odskocznia od nudy dnia codziennego dla Seniorów i ciekawa forma spędzenie wolnego czasu.

  Czytaj dalej →
  • 01 PAŹ 20

  Wyjazd do kina

  W dniu 30.09.2020 w ramach zadania publicznego pn: Edukacja receptą na lepsze jutro realizowanego ze środków otrzymanych w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020 udaliśmy się z Uczestnikami do kina na seans pt: “25 lat niewinności sprawa Tomka Komendy”. Film bardzo podobał się oglądającym, wzbudził wiele emocji i dostarczył tematów

  Czytaj dalej →