Celem głównym projektu jest ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych poprzez deinstytualizacje usług opieki medycznej, wsparcie i tworzenie zdeinstytucjonalizowanych form opieki medycznej.

Planowanym efektem jest udzielenie wsparcia dla 62 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznych objętych usługami zdrowotnymi w programie.

Wartość projektu 2.008.784,46 PLN

Wkład własny 150.625,18 PLN

Wysokość dofinansowania z Funduszy Europejskich 1.858.158,57 PLN

Termin realizacji projektu 01.06.2020 – 31.12.2022

  • 5 PAźDZIERNIKA 2021
  Jesienne smakołyki kulinarne

  Jesienne smakołyki kulinarne

  Uczestnicy projektu DDOM na zajęciach kulinarnych przygotowywali smaczne przekąski. Pyszne kanapeczki z kolorowymi pastami pięknie udekorowane tylko zachęcają do spróbowania.

  Czytaj dalej
  • 15 WRZEśNIA 2021
  Warszaty florystyczne a zbliżająca sie jesień

  Warszaty florystyczne a zbliżająca sie jesień

  We wrześniu powoli zaczyna zaglądać do nas jesień, dlatego czas na zmianę wystroju. Korzystając z darów natury i pięknego słońca uczestnicy projektu DDOM przygotowali na warsztatach florystycznych piękne dekoracje, które witają każdego kto przychodzi na nasz projekt już od wejścia do budynku.

  Czytaj dalej
  • 26 SIERPNIA 2021
  W DDOM dbamy o nasze zdrowie

  W DDOM dbamy o nasze zdrowie

  Projekt DDOM jest projektem, w którym szczególny nacisk kładziemy na poprawę stanu zdrowia naszych uczestników. Aby byli w dobrej kondycji fizycznej korzystają ze sprzętu i zabiegów dostępnych w placówce. Największą popularnością cieszą się seanse w grocie solnej, która jest nowym nabytkiem DDOM.  W grocie solnej panuje mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Powietrze

  Czytaj dalej
  • 3 SIERPNIA 2021
  Co nowego na terapii zajęciowej?

  Co nowego na terapii zajęciowej?

  Wraz z nowymi uczestnikami na terapii zajeciowej mamy nowe pomysły. Tworzymy nowe dzieła plastyczne, ale i korzystamy z doświadczenia z porzednich grup uczestniczących we wsparciu i przygotowujemy dobrze sprawdzone i lubiane przez nich prace ręczne. Oczywieście nie moze zabraknąć w DDOM zajęć kulinarnych, na których gotujemy,pieczemy i kosztujemy pysznie podane i przyrządzone ciasta, sałatki i

  Czytaj dalej