W dniu 25 sierpnia 2021r. w siedzibie Fundacji Dom Seniora im. Sue Ryder z inicjatywy Prezesa  Marka Zatorskiego odbyło się spotkanie rodziny Sue Ryder, gościła u nas: Wiceprezes Fundacji Sue Ryder w Warszawie Pani Halina Rowicka – Kalczyńska, Dyrektorzy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Psarach, w Popkowicach i  Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Helenów.

Podczas spotkania goście poznali specyfikę działalności naszej Fundacji, której zakres jest bardzo szeroki i różnorodny: prowadzenie placówki całodobowej, realizacja projektów                              z środków unijnych i krajowych. Prezes Fundacji Sue Ryder w Warszawie, jak również pozostali uczestnicy spotkania byli pod wielkim wrażeniem pracy i zaangażowania pracowników, dzięki którym tak dużo inicjatyw jest podejmowane na rzecz ludzi starszych z ternu gminy Pierzchnica i powiatu kieleckiego.

Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem, podczas którego Dyrektorzy dzielili się doświadczeniami w zakresie pracy społecznej.