W dniu 02.06.2021r. został zorganizowany wyjazd do Filharmonii im. Oskara Kolberga w Kielcach dla Seniorów z projektu Aktywny i bezpieczny Senior-usługi opiekuńcze, który finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Seniorzy obejrzeli spektakl pt. „Kolacja dla głupca” – tytułowa „kolacja dla głupca” miała być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

Nasi uczestnicy z zaciekawieniem śledzili wydarzenia, które do ostatniego aktu nie były oczywiste. Atutem przedstawienia byli aktorzy znani z ekranów telewizji m.in. Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Marta Chodorowska, Witold Dębicki

                       Nastrój komedii udzielił się wszystkim. Wyjazd ukazał jak ważną role odgrywa wspólnie spędzony czas i integracja wśród grupy.